Disclaimer

I am not a registered investment advisor or investment professional. Therefore, readers are advised that information on this website is issued solely for information purposes and should not be considered as recommendations to buy, hold or sell any securities. Please consult with an investment professional before investing any of your money.

Best Regards,

Broke Investor

2 thoughts on “Disclaimer

 1. Sveikas, gyvas,

  smagu matyti lietuvį, kuris kaupia pasyvų income ir užsiima investavimu. Gera rasti žmogų, kuris jau pažengęs toj srity, kuria pats domiesi tik neseniai ir apie tai kalba tau suprantama kalba. Pats baigiau skaityti stocks for dummies, vis seku ekonomikos/pasaulio aktualijas. Esu baigęs tiksliuosius mokslus, dirbu su skaičiais, turiu projektų kuriuos pagrinde sieja matematika.

  Mano ultimate goal – turėti tokį passive income, kuris leistų gyventi labai oriai ir galėčiau skirti laiką mokyti kitus kaip to pasiekti (mentoriauti, vesti mokymus).

  Šiuo metu ieškausi daugiau informacijos ir žmogaus, kuris gali padėti man, kaip pradedančiajam bei galėtų atsakyti bent į pagrindinius man kylančius klausimus, pravesti tuo keliu, kurį tau pačiam teko praeiti pradžioje (išsirinkti brokerį/platformą, išsiaiškinti visą teisinę/mokestinę bazę, bendrą tvarką, išsiaiškinti dažniausias plonybes/klaidas). Parašiau tau, nes supratau, kad turim panašų požiūrį į nemažai dalykų (perskaičiau visus tavo postus nuo 2017 august), ypač į automobilius.

  Suprantu, jog turi šeimą ir matyt sunku rasti laiko, viskas gerai, suprantu, galiu palaukti. Tiesiog dabar viskas yra sustoję ir manau visi turime kažkiek extra laiko. Apskritai manau kiek daugiau laiko reiktų tik pačioje pradžioje, kol padėtum man ‘įeiti’ į procesą.

  Jei turi noro, laiko ir energijos bei manai, kad gali man padėti – prašau atrašyk man el. paštu, aptartume viską konkrečiau.

  Dėkui už skirtą laiką,
  Tadas

  1. Sveikas, Tadai,

   Labai malonu, kad patiko blogas.

   Parašiau tau emailą jau senokai, bet gali būti, kad į spamą nuėjo, tad siūlyčiau pasitikrinti 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *